#85

Josef Kadeřábek
(1915 – 2002)

Červená stříška

KADEŘÁBEK JOSEF
KADEŘÁBEK JOSEF
KADEŘÁBEK JOSEF
#85

Josef Kadeřábek
(1915 – 2002)

Červená stříška

177 zobrazení
29. 4. 2021 18:00

olej
35,5 x 45 cm
signováno
plátno
1915-2002

Červená stříška