Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#86
Josef Kadeřábek
(1915 – 2002)
Za chalupami
#86
Josef Kadeřábek
(1915 – 2002)
Za chalupami
171 zobrazení
800 Kč
Aukční síň Antik Mašek
29. 4. 2021 18:00
Josef Kadeřábek
Prohlédnout autora
91. aukce - internetová
Aukční katalog
olej
50 x 63,5 cm
signováno
plátno
1915-2002
Za chalupami
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript