technika | olej |
rozměr | 36 x 47,5 cm |
rok | kolem roku 1900 |
signatura | nesignováno |
stav díla | plátno fixované na lepence |
Koupání
technika | olej |
rozměr | 36 x 47,5 cm |
rok | kolem roku 1900 |
signatura | nesignováno |