#103

ANONYM

ANONYM
#103

ANONYM

Collage
1 limit
207 zobrazení
100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

koláž
34 x 29 cm
2.pol. 20.stol.
nesignováno
fotopapír, volný list

Portrét