Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#103
ANONYM
#103
ANONYM
Collage
1 limit
207 zobrazení
100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 100 Kč
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
Aukční katalog
koláž
34 x 29 cm
2.pol. 20.stol.
nesignováno
fotopapír, volný list
Portrét
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript