#216

Oldřich Oplt
(1919 – 2001)

Klášterní klenby

OPLT OLDŘICH
OPLT OLDŘICH
OPLT OLDŘICH
OPLT OLDŘICH
#216

Oldřich Oplt
(1919 – 2001)

Klášterní klenby

361 zobrazení
22 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
8. 7. 2021 18:00

olej
70 x 94 cm
1967
signováno
původní rám
plátno
1919-2001

Klášterní klenby