#23

Václav Bubeníček
(1913 – 1989)

Figurální kompozice

BUBENÍČEK VÁCLAV
BUBENÍČEK VÁCLAV
BUBENÍČEK VÁCLAV
#23

Václav Bubeníček
(1913 – 1989)

Figurální kompozice

255 zobrazení
8. 7. 2021 18:00

serigrafie
39 x 61 cm
značeno v sítu
karton lehce poškozen, pasparta, sklo
1903-1989

Figurální kompozice