technika | serigrafie |
rozměr | 39 x 61 cm |
signatura | značeno v sítu |
stav díla | karton lehce poškozen, pasparta, sklo |
autor | 1903-1989 |
Figurální kompozice
technika | serigrafie |
rozměr | 39 x 61 cm |
signatura | značeno v sítu |
autor | 1903-1989 |