technika | porcelán |
rozměr | výška 19,5 cm |
rok | 70.léta 20.stol. |
signatura | neznačeno |
stav díla | glazovaný porcelán, dekorace ruční malbou, květinový dekor |
technika | porcelán |
rozměr | výška 19,5 cm |
rok | 70.léta 20.stol. |
signatura | neznačeno |