#317

HLUBOKÝ TALÍŘ, AUGUST NOWOTNY, ALTROHLAU

#317

Porcelain
1 limit
335 zobrazení
650 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 400 Kč
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

keramika
průměr 23,5 cm
80.léta 19.stol.
značeno tištěnou i vtlačovanou značkou
glazovaná keramika, podglazurní kobaltová dekorace