technika | keramika |
rozměr | průměr 23,5 cm |
rok | 80.léta 19.stol. |
signatura | značeno tištěnou i vtlačovanou značkou |
stav díla | glazovaná keramika, podglazurní kobaltová dekorace |
technika | keramika |
rozměr | průměr 23,5 cm |
rok | 80.léta 19.stol. |