technika | olej |
rozměr | 55 x 80 cm |
signatura | signováno |
rám | novodobý rám |
stav díla | plátno, na zadní straně autorský štítek |
autor | 1899-1976 |
Vysočina
technika | olej |
rozměr | 55 x 80 cm |
signatura | signováno |
rám | novodobý rám |
autor | 1899-1976 |