#32

Maryša Neubertová
(1899)

Vysočina

NEUBERTOVÁ MARYŠA
NEUBERTOVÁ MARYŠA
NEUBERTOVÁ MARYŠA
#32

Maryša Neubertová
(1899)

Vysočina

278 zobrazení
1 500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
8. 7. 2021 18:00

olej
55 x 80 cm
signováno
novodobý rám
plátno, na zadní straně autorský štítek
1899-1976

Vysočina