#321

DEKORAČNÍ TALÍŘ

DEKORAČNÍ TALÍŘ
DEKORAČNÍ TALÍŘ
DEKORAČNÍ TALÍŘ
#321

DEKORAČNÍ TALÍŘ

Porcelain
218 zobrazení
1 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

porcelán
průměr 26 cm
polovina 20.stol.
značeno
motiv krásné paní, Čína, závěsná montáž