technika | porcelán |
rozměr | průměr 26 cm |
rok | polovina 20.stol. |
signatura | značeno |
stav díla | motiv krásné paní, Čína, závěsná montáž |
technika | porcelán |
rozměr | průměr 26 cm |
rok | polovina 20.stol. |
signatura | značeno |