technika | porcelán |
rozměr | průměr 27 cm |
rok | polovina 19.stol. |
signatura | značeno Floresque Davenport |
stav díla | ocelotiskový květinový dekor, Anglie, závěsná montáž |
technika | porcelán |
rozměr | průměr 27 cm |
rok | polovina 19.stol. |