technika | porcelán |
rozměr | průměr 18,5 cm |
rok | 20.stol. |
signatura | značeno |
stav díla | malovaný motiv ženy u stolu, Čína, závěsná montáž |
technika | porcelán |
rozměr | průměr 18,5 cm |
rok | 20.stol. |
signatura | značeno |