technika | cín |
rozměr | průměr 24 cm |
rok | konec 19.stol. |
signatura | značeno Fein Zinn |
stav díla | osmiboký okraj s perlovcem, závěsná montáž |
technika | cín |
rozměr | průměr 24 cm |
rok | konec 19.stol. |