technika | cín |
rozměr | průměr 22 cm |
rok | 19.stol. |
signatura | značeno SW Fein Zinn |
stav díla | mírně zvlněný okraj, závěsná montáž |
technika | cín |
rozměr | průměr 22 cm |
rok | 19.stol. |