technika | olej |
rozměr | 62 x 73 cm |
rok | 1964 |
signatura | signováno |
stav díla | plátno, na zadní straně autorský štítek |
autor | 1930-2014 |
Zatáčka
technika | olej |
rozměr | 62 x 73 cm |
rok | 1964 |
signatura | signováno |
autor | 1930-2014 |