#33

Dana Jandová
(1930)

Zatáčka

JANDOVÁ DANA
JANDOVÁ DANA
JANDOVÁ DANA
#33

Dana Jandová
(1930)

Zatáčka

300 zobrazení
4 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
8. 7. 2021 18:00

olej
62 x 73 cm
1964
signováno
plátno, na zadní straně autorský štítek
1930-2014

Zatáčka