technika | porcelán |
rozměr | výška 32 cm |
rok | 60.léta 20.stol. |
signatura | značeno Kaiser W.Germany |
stav díla | bílá glazura, biskvitobý reliéf podle J.E. Ridingera |
technika | porcelán |
rozměr | výška 32 cm |
rok | 60.léta 20.stol. |