technika | akvarel |
rozměr | 40 x 50 cm |
rok | 1954 |
signatura | signováno |
stav díla | papír, na zadní straně datace 1954, sklo |
autor | 1886-1974 |
Česká krajina
technika | akvarel |
rozměr | 40 x 50 cm |
rok | 1954 |
signatura | signováno |
autor | 1886-1974 |