#37

FOŘTOVÁ-ŠÁMALOVÁ PAVLA

FOŘTOVÁ-ŠÁMALOVÁ PAVLA
FOŘTOVÁ-ŠÁMALOVÁ PAVLA
FOŘTOVÁ-ŠÁMALOVÁ PAVLA
#37

FOŘTOVÁ-ŠÁMALOVÁ PAVLA

Drawings
254 zobrazení
800 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 800 Kč
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

akvarel
40 x 50 cm
1954
signováno
papír, na zadní straně datace 1954, sklo
1886-1974

Česká krajina