technika | porcelán |
rozměr | 21 x 11 x 7,5 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |
signatura | značeno Knoll |
stav díla | porcelán glazovaný, tištěný a malovaný dekor |
technika | porcelán |
rozměr | 21 x 11 x 7,5 cm |
rok | 20.léta 20.stol. |
signatura | značeno Knoll |