technika | obecný kov |
rozměr | průměr 18 cm |
rok | konec 19.stol. |
signatura | nesignováno |
stav díla | dva kruhové medailony, na zadní straně šrouby pro uchycení |
Bedřich Smetana a Prodaná nevěsta
technika | obecný kov |
rozměr | průměr 18 cm |
rok | konec 19.stol. |
signatura | nesignováno |