#384

ANONYM

ANONYM
#384

ANONYM

Sculptures
1 limit
257 zobrazení
500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 500 Kč
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

obecný kov
průměr 18 cm
konec 19.stol.
nesignováno
dva kruhové medailony, na zadní straně šrouby pro uchycení

Bedřich Smetana a Prodaná nevěsta