technika | olej |
rozměr | 53 x 74 cm |
signatura | signováno |
rám | původní rám |
stav díla | plátno, na zadní straně rukou psaný záznam, opus č.867, 16.6.70, jméno a adresa majitelky |
autor | 1907-1990 |
Kytice
technika | olej |
rozměr | 53 x 74 cm |
signatura | signováno |
rám | původní rám |
autor | 1907-1990 |