#45

BARNET SMĚŠNÝ JOSEF VÁCLAV

BARNET SMĚŠNÝ JOSEF VÁCLAV
BARNET SMĚŠNÝ JOSEF VÁCLAV
BARNET SMĚŠNÝ JOSEF VÁCLAV
BARNET SMĚŠNÝ JOSEF VÁCLAV
#45

BARNET SMĚŠNÝ JOSEF VÁCLAV

1 limit
281 zobrazení
6 100 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

olej
53 x 74 cm
signováno
původní rám
plátno, na zadní straně rukou psaný záznam, opus č.867, 16.6.70, jméno a adresa majitelky
1907-1990

Kytice