#46

TĚREŠČUK A.

TĚREŠČUK A.
#46

TĚREŠČUK A.

252 zobrazení
2 000 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

olej
90 x 65 cm
1993
signováno
plátno, na zadní straně autorsky popsáno, bez ozdobného rámu
*1961

Umělec a múza