technika | olej |
rozměr | 90 x 65 cm |
rok | 1993 |
signatura | signováno |
stav díla | plátno, na zadní straně autorsky popsáno, bez ozdobného rámu |
autor | *1961 |
Umělec a múza
technika | olej |
rozměr | 90 x 65 cm |
rok | 1993 |
signatura | signováno |
autor | *1961 |