#54

HENJA VÁCLAV

HENJA VÁCLAV
HENJA VÁCLAV
HENJA VÁCLAV
#54

HENJA VÁCLAV

209 zobrazení
1 500 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

barevná litografie
57 x 46 cm
signováno tužkou
karton, dedikace, pasparta, sklo, Václav Hejna potvrdil obdarovanému, že se na tvorbě litografie podílel Jiří Kolář
1914-1985

Zaklínadlo