technika | barevná litografie |
rozměr | 57 x 46 cm |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | karton, dedikace, pasparta, sklo, Václav Hejna potvrdil obdarovanému, že se na tvorbě litografie podílel Jiří Kolář |
autor | 1914-1985 |
Zaklínadlo