technika | sklo |
rozměr | výška 13,5 cm |
rok | první polovina 20.stol. |
stav díla | bezbarvé sklo, broušené a ryté, motiv amorka, zlacený lem, severní Čechy |
technika | sklo |
rozměr | výška 13,5 cm |