#82

POHÁREK

POHÁREK
POHÁREK
POHÁREK
#82

POHÁREK

Glass
3 limity
263 zobrazení
1 300 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 500 Kč
8. 7. 2021 18:00
92. aukce Antik Mašek
92. aukce Antik Mašek

sklo
výška 13,5 cm
první polovina 20.stol.
bezbarvé sklo, broušené a ryté, motiv amorka, zlacený lem, severní Čechy