technika | sklo |
rozměr | výška 21 cm |
signatura | signováno |
stav díla | sklo přejímané, broušené a malované na zlaceném podkladu, návrh Wolfgang Berndt ( *1911), činný v Okrouhlé (Schjaiba) |
technika | sklo |
rozměr | výška 21 cm |
signatura | signováno |