technika | porcelán |
rozměr | výška 21 cm |
stav díla | porcelán bíle glazovaný, abstraktní dekor, zlacený pruh, značeno Vývojový závod Karlovarského porcelánu Lesov |
technika | porcelán |
rozměr | výška 21 cm |