#62

BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN

BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN
BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN
BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN
#62

BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ KUAN-JIN

Porcelain
266 zobrazení
100 000 Kč
Galerie Arcimboldo, sro
Galerie Arcimboldo, sro
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
11. 4. 2021 14:00

Informace
Čína, dílny Te-chua, dynastie Čching, 18. století. Výška 40 cm.

Porcelán typu „blanc de Chine", zlacený dřevěvý podstavec. Kuan-jin v bohatě draperovaném rouchu je usazena na skalisku. V pravé ruce drží misku na almužnu. Po její levé straně se nachází skalnatý výčnělek, na němž leží kniha ovázaná stužkou.