technika | olej na malířské lepence |
rozměr | 22 x 31 cm |
rok | 1996 |
signatura | signováno vpravo dole |
autor | 1922-2020 |
Zlatá rybka
rozměr | 22 x 31 cm |
rok | 1996 |
autor | 1922-2020 |