technika | bromostříbrná fotografie |
rozměr | 17 x 20 cm |
rok | 40. léta 20. století |
signatura | značeno razítkem vzadu |
rám | pasparta |
autor | 1898-1963 |
Z cyklu "Kluci"
rozměr | 17 x 20 cm |
rok | 40. léta 20. století |
rám | pasparta |
autor | 1898-1963 |