zachovalost | dobrý |
technika | olej na plátně |
rozměr | 78x59 cm |
rok | 1934 |
signatura | signováno |
stav díla | (vlastním jménem Josef Jiří Kamenický) |
autor | *1910 |
Květinové zátiší
zachovalost | dobrý |
technika | olej na plátně |
rozměr | 78x59 cm |
rok | 1934 |
signatura | signováno |
autor | *1910 |