#177

Steiner Josef

Steiner Josef
#177

Steiner Josef

289 zobrazení
18 000 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
30. 6. 2021 19:00

dobrý
olej na plátně
78x59 cm
1934
signováno
(vlastním jménem Josef Jiří Kamenický)
*1910

Květinové zátiší