#77

Lapáček Ladislav

Lapáček Ladislav
#77

Lapáček Ladislav

1 limit
355 zobrazení
1 200 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
30. 6. 2021 19:00

dobrý
litografie
36x15 cm
80. léta
signováno vpředu
pasparta, sklo
1920-1993

Abstraktní kompozice