zachovalost | dobrý |
technika | litografie |
rozměr | 36x15 cm |
rok | 80. léta |
signatura | signováno vpředu |
rám | pasparta, sklo |
autor | 1920-1993 |
Abstraktní kompozice
zachovalost | dobrý |
technika | litografie |
rozměr | 36x15 cm |
rok | 80. léta |
rám | pasparta, sklo |
autor | 1920-1993 |