#23

Prsten ze žlutého zlata s citrínem ve tvaru trillion

#23

Jewelery
412 zobrazení
24 000 Kč
Artbankers s.r.o.
Artbankers s.r.o.
24. 4. 2022 19:00

zlato, drahokam
2021
Nový, ruční výroba ČR

Luxusní masivní zlatý prsten české designové značky NEU NEU s přírodním drahokamem - citrín, původ kamene Brazílie, 5,38 ct, zlato 14 karátů, 585, český punc, váha prstenu 12,33 g, odpovídá velikosti 53. Šperky české designové značky NEU NEU jsou navrženy pro ženy, které touží být výjimečné, chtějí se odlišit, okamžitě zaujmout nepřehlédnutelnou krásou ušlechtilého kovu a oslnivým leskem vzácného drahokamu. Snoubení masivního zlatého provedení a přírodních drahých kamenů je přitažlivé zdánlivou jednoduchostí a nadčasovou hodnotou, která je navíc podpořena poctivou ruční řemeslnou výrobou. Každý prsten je originál, navržený a vyrobený na zakázku. www.neuneu.cz