#1

Anthony van Dyck (dílna/následovník) - Portrét malíře Gaspara de Crayera

#1

1 limit
420 zobrazení
50 000 Kč
Artbankers s.r.o.
Artbankers s.r.o.
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
31. 1. 2024 19:00

olej, plátno
79,5 x 61 cm
1630
značeno
značeno vpravo uprostřed A.V.Dijck 1630
stav
Dobrý stav, v minulosti restaurováno, drobné oděrky především na okrajích plátna, místy drobná poškození rámu
info
Šlechtická sbírka Německo
datace
1599 - 1641

Vzhledem k datu vytvoření obrazu pochází malba přímo z dílny slavného vlámského malíře, příp. od některého z jeho žáků či dobových následovníků. Odhad 100 000 - 150 000 Kč.