technika | olej, plátno |
rozměr | 79,5 x 61 cm |
rok | 1630 |
značeno | značeno vpravo uprostřed A.V.Dijck 1630 |
stav | Dobrý stav, v minulosti restaurováno, drobné oděrky především na okrajích plátna, místy drobná poškození rámu |
info | Šlechtická sbírka Německo |
datace | 1599 - 1641 |
Vzhledem k datu vytvoření obrazu pochází malba přímo z dílny slavného vlámského malíře, příp. od některého z jeho žáků či dobových následovníků. Odhad 100 000 - 150 000 Kč.