Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#10
Menážka ocet - olej stříbro | 1840
#10
Silver
314 zobrazení
3 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
výška 27 cm
1830-1840
Ag 750/1000, hmotnost 131.85g, výška 27cm, kolem roku 1830-1840 v biedermeier stylu, skleněné karafy, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript