#12

Stříbrný svícen Art deco

Stříbrný svícen Art deco
#12

Stříbrný svícen Art deco

Silver
327 zobrazení
4 600 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
1.eAukce starožitností

28 x 16 cm
1920-1930

Ag 800/1000, hmotnost 344,55g, výška 16 cm, šířka 28 cm, značeno platnou puncovní značkou č.5 Ag - Kamzík