Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#12
3
Stříbrný svícen Art deco
#12
3
Stříbrný svícen Art deco
Silver
327 zobrazení
4 600 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
28 x 16 cm
1920-1930
Ag 800/1000, hmotnost 344,55g, výška 16 cm, šířka 28 cm, značeno platnou puncovní značkou č.5 Ag - Kamzík
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript