Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#13
6
Stříbrný oválný tác | STERLING
#13
6
Silver
310 zobrazení
4 700 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
šířka 34 cm
1920
Ag 925/1000, hmostnost 370,50g, šířka 34 cm, značeno STERLING, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript