#18

Stříbrná sada lžiček

Stříbrná sada lžiček
#18

Stříbrná sada lžiček

Silver
408 zobrazení
3 100 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
1.eAukce starožitností

Ag 875/1000, hmotnost 157,50g, délka lžiček 14 cm, zdobeno technikou tula, značeno ruským puncem 875, atest punc.úřadu