Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
4
Stříbrná sada lžiček
#18
4
Stříbrná sada lžiček
Silver
408 zobrazení
3 100 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
Ag 875/1000, hmotnost 157,50g, délka lžiček 14 cm, zdobeno technikou tula, značeno ruským puncem 875, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript