Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#7
3
Stříbrný nůž a vidlička | Itálie
#7
3
Silver
335 zobrazení
1 200 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
21. 6. 2021 20:00
1.eAukce starožitností
Aukční katalog
1880-1900
Ag 800/1000, hmotnost 181,05g, Itálie, rok 1880-1900, pozlacené, délka vidličky 26 cm, délka nože 29 cm, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript