#1

Jaroslav Novák
(1952)

Ovocné zátiší

Novák Jaroslav | Ovocné zátiší
#1

Jaroslav Novák
(1952)

Ovocné zátiší

323 zobrazení
1 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
19. 10. 2021 20:00

31 x 44 cm
olej/plátno
datum narození
1890

olej/plátno, 31x44cm, signováno VD, rámováno, původní stav

Žák W.Nowaka a O.Nejedlého na AVU Praha, v roce 1936 studoval v ateliéru Othona Friesze na Nouvelle Academie v Paříži