rozměr | 31 x 44 cm |
technika | olej/plátno |
datum narození | 1890 |
olej/plátno, 31x44cm, signováno VD, rámováno, původní stav
Žák W.Nowaka a O.Nejedlého na AVU Praha, v roce 1936 studoval v ateliéru Othona Friesze na Nouvelle Academie v Paříži