Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#106
2
Stříbrná mísa s uchy | Německo | Secese
#106
2
Silver
4 limity
282 zobrazení
4 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
19. 10. 2021 20:00
2. eAukce starožitností a umění
Aukční katalog
33 x 17 cm
datováno
1900
Ag 800/1000, hmotnost 329,15g, Něměcko, značka lev, kolem roku 1900, rozměr 33x17cm, atest punc.úřadu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript