#106

Stříbrná mísa s uchy | Německo | Secese

#106

Silver
4 limity
282 zobrazení
4 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
19. 10. 2021 20:00

33 x 17 cm
datováno
1900

Ag 800/1000, hmotnost 329,15g, Něměcko, značka lev, kolem roku 1900, rozměr 33x17cm, atest punc.úřadu