#11

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Hlava ženy studie

Hynais Vojtěch | Hlava ženy studie
#11

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Hlava ženy studie

421 zobrazení
4 200 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
19. 10. 2021 20:00

29 x 23 cm
olej/karton
datováno
1882
datum narození
1854-1925

olej/karton, 29x23cm, signováno VD, datováno 1882, původní stav, poškozený rám, z pražské sbírky