rozměr | 29 x 23 cm |
technika | olej/karton |
datováno | 1882 |
datum narození | 1854-1925 |
olej/karton, 29x23cm, signováno VD, datováno 1882, původní stav, poškozený rám, z pražské sbírky
rozměr | 29 x 23 cm |
technika | olej/karton |
datováno | 1882 |
datum narození | 1854-1925 |