#14

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Studie dívky

Hynais Vojtěch | Studie dívky
Hynais Vojtěch | Studie dívky
Hynais Vojtěch | Studie dívky
Hynais Vojtěch | Studie dívky
#14

Vojtěch Hynais
(1854 – 1925)

Studie dívky

435 zobrazení
17 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
19. 10. 2021 20:00

60 x 44 cm
pastel/papír
datováno
1904
datum narození
1854-1925

pastel/papír, 60x44cm, signováno uprostřed vpravo V.Hynais a datováno 1904, původní poškozený rám, původní zalepení a přípis na zadní straně, významná pražská sbírka od r.1958