rozměr | 60 x 44 cm |
technika | pastel/papír |
datováno | 1904 |
datum narození | 1854-1925 |
pastel/papír, 60x44cm, signováno uprostřed vpravo V.Hynais a datováno 1904, původní poškozený rám, původní zalepení a přípis na zadní straně, významná pražská sbírka od r.1958