Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#17
2
Neznámý italský malíř | 18.století
#17
2
344 zobrazení
16 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
19. 10. 2021 20:00
2. eAukce starožitností a umění
Aukční katalog
27 x 21 cm
olej/plátno
olej/plátno, 27x21cm, odborně restaurováno-květen 1953 dle štítku na zadní straně, dekorativní původní rám
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript