#17

Neznámý italský malíř | 18.století

#17

344 zobrazení
16 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
19. 10. 2021 20:00

27 x 21 cm
olej/plátno

olej/plátno, 27x21cm, odborně restaurováno-květen 1953 dle štítku na zadní straně, dekorativní původní rám