#36

Prsten s diamantem | Art deco

Prsten s diamantem | Art deco
#36

Prsten s diamantem | Art deco

Jewelery
405 zobrazení
5 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
19. 10. 2021 20:00

velikost
53
datováno
1925-1930

Au 585/1000, hmotnost 1,18g, centrální kámen o váze 0,18 ct., barva lehce tónovaná bílá I-J, čistota VS2, velikost 53, rok 1925-1930, platná česká puncovní značka