#46

Prsten s diamanty a smaragdem

Prsten s diamanty a smaragdem
Prsten s diamanty a smaragdem
Prsten s diamanty a smaragdem
Prsten s diamanty a smaragdem
#46

Prsten s diamanty a smaragdem

Jewelery
8 limitů
622 zobrazení
44 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
19. 10. 2021 20:00

velikost
54
datováno
1970-1980

Au 750/1000, hmotnost 6,30g, diamanty o váze 0,32 ct., smaragd o váze 2,50 ct., velikost 54, rok 1970-1980, atest.punc.úřadu