rozměr | 22 x 15 cm |
technika | akvarel/papír |
datum narození | 1863-1956 |
akvarel/papír, 22x15cm, signováno LD, rámováno, původní stav
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.