#100

Prsten s diamanty a smaragdy

Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
Prsten s diamanty a smaragdy
#100

Prsten s diamanty a smaragdy

Jewelery
268 zobrazení
33 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
28. 3. 2022 20:00

velikost
56
datováno
1970-1980

Au 350/1000, hmotnost 7,10g, diamanty o celkové váze 1,03ct., barva H-I, čistota VS1-VS2, smaragd o váze cca 1,65ct., znalecký posudek Dr.Hyršl, velikost 56, atest punc.úřadu