velikost | 56 |
datováno | 1970-1980 |
Au 350/1000, hmotnost 7,10g, diamanty o celkové váze 1,03ct., barva H-I, čistota VS1-VS2, smaragd o váze cca 1,65ct., znalecký posudek Dr.Hyršl, velikost 56, atest punc.úřadu
velikost | 56 |
datováno | 1970-1980 |