#15

Svícen stříbro STERLING | 925/1000 | Německo

#15

Silver
225 zobrazení
8 500 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
28. 3. 2022 20:00

velikost
23 x 30 cm
datováno
1880-1890

Ag 925/1000, hmotnost 774,80g, Německo 1880-1890, atest punc.úřadu+německé puncy+STERLING puncy