#24

Kávovy set stříbro | Art deco | Vídeň

#24

Silver
211 zobrazení
23 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
28. 3. 2022 20:00

velikost
44 cm
datováno
1920

Ag 900/1000, hmotnost 1619,00g, Vídeň 1920, stříbrník A.B., artdeco provedení, šířka tácu 44cm, cukřenka, mléčenka, konvice, platný rakouský punc DIANA WIEN