#37

Sada 12 osobní příbory stříbro | Art deco

#37

Silver
360 zobrazení
99 000 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
28. 3. 2022 20:00

velikost
110 kusů
datováno
1866-1921

Ag 800/1000, hmotnost 4815,00g, 110ks, kompletní, artdecové provedení, nepoužívané, ojedinělý set, platný rakousko-uherský punc 1866-1921 DIANA