#68

Prsten s diamanty | Art deco | Československo 1930

#68

Jewelery
266 zobrazení
14 900 Kč
Galerie ART DECO s.r.o.
Galerie ART DECO s.r.o.
28. 3. 2022 20:00

velikost
52
datováno
1930

Au 585/1000, hmotnost 2,80g, diamanty o celkové váze 0,50ct., barva H, čistota VS1-VS2, Československo 1930, velikost 52, atest punc.úřadu